Happy Miles

HAPPY MILES


Leasing zawiera usługę HAPPY MILES, dzięki której, w dowolnym momencie, za pomocą dedykowanej aplikacji lub stronie www, możesz:

- sprawdzić lokalizację pojazdu
- zobaczyć na mapie trasy jego przejazdów
- na bieżąco monitorować prędkość, obroty silnika, stan akumulatora i inne parametry
- obserwować zużycie paliwa oraz wszelkie operacje tankowania i upuszczania
- oceniać styl jazdy kierowców
- rozliczać czas pracy kierowców, z uwzględnieniem MILOG i Loi Macron
- zdalnie odczytywać dane z Tachografu
Usługa HAPPY MILES umożliwia redukcję kosztów paliwa, ocenę stylu jazdy kierowcy oraz dostarcza powiadomienia o popełnionych przez kierowcę błędach. W kolejnych częściach tej strony znajdziesz szczegółowy opis tych funkcjonalności

Mapy

Pierwszą i podstawową funkcjonalnością Happy Miles są mapy, dzięki którym możesz śledzić bieżącą pozycję wszystkich swoich pojazdów.
Jeżeli pracujesz z niecierpliwym kontrahentem, który co chwilę dopytuje się termin dostawy to możesz dać mu jednorazowy dostęp tak, żeby sam mógł sprawdzić, gdzie jest pojazd.
Jednym przyciskiem wyświetlisz trasy z dnia dzisiejszego i ostatnich 24 godzin.
Masz bieżący podgląd na deskę rozdzielczą swojego samochodu, widzisz prędkość, z jaką się porusza oraz kontrolki wskazujące na jego stan techniczny.

Zobacz krótki film, pokazujący wybrane funkcjonalności map. (włącz głośnik) >>>>

Raporty

Rosnąca ilość dokumentacji wymaganej od przedsiębiorców, szczególnie od firm transportowych powoduje, że dużą część czasu poświęcasz na jej przygotowanie. Dostępne w HappyMiles raporty mają za zaadanie Twoją pracę uprościć i ułatwić.
Kilka kliknięć myszką wystarczy aby mieć wgląd w dane dotyczące przebiegu, czasu pracy, prędkości, zużycia paliwa oraz lokalizacji Twoich pojazdów w dowolnym momencie czasu.
Możesz tworzyć raporty miesięczne, dzienne a także w rozbiciu na poszczególne odcinki trasy lub w rozbiciu na poszczególne kraje. W ten sam sposób możesz odczytywać raporty oddzielnie dla każdego kierowcy.
Również, dla każdego kierowcy możesz generować rozliczenia czasu pracy w poszczególnych krajach co ułatwia rozliczenia MILOG i Loi Macron.

<<<<< Więcej o raportach dowiesz się z umieszczonego obok filmu (włącz głośnik).

Gospodarka paliwowa

Kontroluj faktyczne zużycie paliwa w każdym pojeździe.
Na ekranie swojego komputera widzisz każde tankowanie i każdy upust paliwa.
Czytelne wykresy pokazują poziom paliwa w dowolnym dniu i godzinie.
Zobacz krótki film, pokazujący wybrane funkcjonalności (włącz głośnik) >>>>

Zadzwoń do nas +48 608 321 978