Najem konsumencki na kilometry

  Pokaż wszystkie

  Najem konsumencki na kilometry

  Nie prowadzisz firmy, a mimo to chciałbyś użytkować nowy samochód osobowy wynajmując go? Na rynku jest już dostępne nowatorskie rozwiązanie dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej. Sprawdź czy jest to opcja dedykowana dla Ciebie.

  Poniżej znajdują się pytania, pozwalające określić Twoje potrzeby. Spróbuj na nie odpowiedzieć:

  – cenię sobie jazdę nowymi pojazdami i dostęp do serwisu w cenie TAK/NIE

  – nie chciałbym kupować auta płacąc za niego pełną cenę/ za gotówkę TAK/NIE

  – interesuje mnie zakup/finansowanie pojazdu z zerową opłatą wstępną TAK/NIE

  – nie przywiązuję się do jednego pojazdu, wolę wymieniać samochód na nowy co kilka lat TAK/NIE

  – nie zależy mi koniecznie na byciu właścicielem pojazdu w sensie prawnym, wolę go wynająć TAK/NIE

  Czy odpowiedziałeś na przynajmniej jedno z pytań twierdząco? Jeżeli tak, czytaj dalej i dowiedz się na czym dokładnie polega najem nowego samochodu osobowego dla konsumenta i jak możesz zyskać wynajmując nowe auto dla siebie i Twojej rodziny.

  Użytkowanie auta w formie najmu konsumenckiego daje swobodę wyboru marki i salonu samochodowego (cena pojazdu do 100 tys. zł). Możliwe jest też wynajęcie max. 6-miesięcznego używanego pojazdu, ale serwisowanego w ASO (Autoryzowanym Serwisie). Taka forma użytkowania pojazdu nie obciąża też Twojej zdolności kredytowej, bo najem nie jest ewidencjonowany w BIK. Po zakończeniu okresu trwania umowy nie musisz wykupować auta, wynajmujący złoży Ci ofertę wykupu po cenie rynkowej, a Ty możesz po raz kolejny odwiedzić salon i wybrać nowy model auta dla siebie. Podstawowym czynnikiem, który będzie określał koszt Twojej miesięcznej raty najmu będzie ilość faktycznie przejechanych przez Ciebie kilometrów, które mierzy zaintalowany w pojeździe GPS. Jeżeli w danym miesiącu będziesz jeździł mniej, rata dostosuje się do intensywności użytkowania przez Ciebie auta.

  Podstawowe parametry oferty najmu:

  Okres najmu: od 2 do 5 lat

  Limit kilometrów: brak konieczności deklarowania przebiegu kilometrów

  Miesięczny czynsz: składa się ze stałego abonamentu i opłaty za przejechane co miesiąc kilometry (mnożone razy stawka za 1 km ustalona na umowie)

  Proste rozliczanie: comiesięczna e-faktura wystawiana i udostępniana na Twoim indywidualnym koncie Klienta

  Rejestracja pojazdu: brak dodatkowej opłaty – w cenie najmu

  Komplet opon zimowych: w cenie najmu

  Skontaktuj się z naszym doradcą i uzyskaj więcej szczegółów. Numery telefonów przypisane przedstawicielom w poszczególnych regionach znajdziesz poniżej.

  Komentarze są wyłączone.